Okolica

Posejdon jest położony 150 metrów od szerokiej piaszczystej plaży i w centrum Rewala. Cicha okolica, przepiękna plaża, czysta woda, przesycone zapachem żywicy powietrze – to powody, dla których warto wybrać nasz obiekt jako miejsce swojego wypoczynku. Po sezonie zapraszamy na długie spacery, przejażdżki rowerowe wzdłuż pustej plaży lub leśnymi ścieżkami.

Taras widokowy w Rewalu

Promenada widokowa w Rewalu to wysunięty w głąb plaży taras. To tutaj gromadzą się turyści, obserwując i relaksując się przy widoku morza. Przy promenadzie powstał też plac rekreacyjny wraz z licznymi sklepami z upominkami.

Kolejka Retro

Jedną z atrakcji wybrzeża rewalskiego była, jest i będzie kolejka wąskotorowa. Nadmorska kolej wąskotorowa liczy sobie grubo ponad 100 lat. Zabytkowy parowóz i stare wagony dodają uroku trasie biegnącej przez kurorty pomorza.

Latarnia morska w Niechorzu

Latarnia Morska w Niechorzu – wybudowana ponad 130 lat temu, której światło do dziś dostrzec można z odległości 36 km. Na polu u podnóża latarni odbywają się liczne imprezy, między innymi występy estradowe.

Muzeum Rybołówstwa

Muzeum Rybołówstwa to placówka muzealna, której wystawy rybołówstwa bałtyckiego, ukazują specyfikę zawodu rybaka oraz przedstawiają wycinek kultury pomorskiej. Muzeum jest położone przy głównym trakcie spacerowym Niechorza.

Ruiny Kościoła w Trzęsaczu

W odległości 3km od Rewala znajdują się unikatowe resztki murów kościoła gotyckiego z przełomu XIV/XV w. Kościół powstał 2 km od brzegu, obecnie pozostała jego jedyna ściana nad samym brzegiem morza.

Paralotnie

Pomiędzy Rewalem a Trzęsaczem jest wspaniałe miejsce do uprawiania paralotniarstwa. To odkryty brzeg klifowy, z którego przy sprzyjających wiatrach od morza można obserwować lub próbować sił na paralotni.